BİL-TEK olarak, yönetici ve çalışanlarımız en yüksek düzeyde erdemli, etik ve profesyonel davranış standartlarına göre hareket ederler.

Mesleki görevlerimizi yerine getirirken bütün canlıların güvenliğini, sağlığını ve refahını birinci önceliğimiz olarak kabul ederiz.

Mesleğimizi, Onur, Dürüstlük ve Haysiyetle yaparak ırk, din, cinsiyet, cinsel yönelim, annelik, medeni durum veya aile durumu, engellilik, yaş ve ulusal kökene bakılmaksızın herkese eşit ve saygılı davranırız.

Modern kölelik, insan kaçakçılığı, çocuk işçiliği ve tehlikeli çalışma koşullarından kaçınır ve bu koşullara sahip olan veya suç ortağı olan kuruluşlar veya bireylerle çalışmayı red ederiz.

Operasyonel görevlerimizi ve taahütlerimizi yerine getirirken, fiyat, kalite, teslimat, hizmet ve dürüstlük gibi faktörleri ön planda tutarak çalışır, en iyi hizmeti sunmak ve ortaya çıkan sorunları çözmek için uğraşırız.

Doğaya, Yaşama, Bireye ve Emeğe Saygı Duyan

Eşitliğe ve Özgürlüğe  İnanan

Mutluluk ve Memnuniyete Önem Veren

Bir Felsefe ile Hareket Ediyor ve

Yaptığımız İş ile Gurur Duyuyoruz

BİL-TEK Bilimsel Teknolojik ve Tıbbi Ürünler Tic. Ltd. Şti. İstanbul'da 1993 yılında Hıdır GÜNERİ tarafından kurulmuştur. Firmamız başta tüp bebekte kullanılan malzemeler olmak üzere vücut dışı tıbbi tanı ve cihazların pazarlamasını yapmaktadır. Şirketimizin merkezi İstanbul-Ataşehir İçerenköy'de olup, bütün Türkiye'deki müşterilerimize direk ya da bayiler aracılığıyla ulaşmaktayız.

Başlıca ürün gruplarımız, Tüp Bebek (IVF-ICSI) ve inseminasyonda kullanılan Embriyo kültür medyumları, vitrifikasyon ve dondurma medyumları, Sperm Ayrıştırma ve Yıkama Medyumları, Mikroenjeksiyon pipetleri, Embriyo transfer kateterleri, İnseminasyon kateterleri, rahim filmi çekiminde kullanılan HSG kateterleri, Uterus maniplatörleri, LEEP/LLETZ (konizasyon) işleminde kullanılan LEEP elektrodları, Biyokimya, Türbidimetri, Koagulasyon, RID, Serology,  ve Kalite Kontrol alanlarında kullanılan reaktifler ile Kemik ve Kıkırdak’ın biyokimyasal yapım ve yıkım belirteçleridir.

Ürünlerin satışa hazırlanması ve satış sonrası hizmetler olmak üzere bütün aşamalarda bilimsel olarak yetişmiş, yetenekli ve konularında uzman personelimiz ile müşterilerimize kaliteli ve güvenli hizmet sunmaktayız. Mükemmel servis, üstün kalite ve en uygun fiyat sloganı ile hareket eden firmamız, kuruluşundan bugüne kadar sektörde birçok yeniliğe imza atmıştır.