Medya

BİL-TEK Bilimsel Teknolojik ve Tıbbi Ürünler Tic. Ltd. Şti. Hıdır GÜNERİ tarafından 1993 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Firmamız vücut dışı tıbbi tanı ve medikal cihazların pazarlamasını yapmaktadır. Şirketimizin merkezi İstanbul-Ataşehir İçerenköy'de olup, bütün Türkiye'deki müşterilerimize direk ya da bayiler aracılığıyla ulaşmaktayız.

Tüp Bebek (IVF-ICSI) ve inseminasyonda kullanılan Embriyo kültür medyumları, vitrifikasyon ve dondurma medyumları, Sperm Ayrıştırma ve Yıkama Medyumları, Mikroenjeksiyon pipetleri, Embriyo transfer kateterleri, İnseminasyon kateterleri, rahim filmi çekiminde kullanılan HSG kateterleri, Uterus maniplatörleri, LEEP/LLETZ (konizasyon) işleminde kullanılan LEEP elektrodları, Biyokimya, Türbidimetri, Koagulasyon, RID, Serology,  ve Kalite Kontrol alanlarında kullanılan reaktifler ile Kemik ve Kıkırdak’ın biyokimyasal yapım ve yıkım belirteçleri başlıca ürün gruplarımızı oluşturmaktadır.

Ürünlerin satışa hazırlanması ve satış sonrası hizmetler olmak üzere bütün aşamalarda bilimsel olarak yetişmiş, yetenekli ve konularında uzman personelimiz ile müşterilerimize kaliteli ve güvenli hizmet sunmaktayız. Mükemmel servis, üstün kalite ve en uygun fiyat sloganı ile hareket eden firmamız, kuruluşundan bugüne kadar sektörde birçok yeniliğe imza atmıştır.